TESLİMAT

-  Altindagelektronik.com  vereceğiniz siparişleriniz 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza Sürat Kargo ile gönderilir.

-  Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

İADE

 

-  Ambalajı zarar görmemiş ve kullanılmamış satın aldığınız ürünü 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemini başlatmak için faturanız üzerinde yer alan İade işlem tablosunu doğru bir şekilde doldurup fatura ile birlikte

MERMERCİLER SANAYİ S SİTESİ 7.CD NO: 8 İÇ KAPI NO: 2 BÜYÜKÇEKMECE  İSTANBUL adresine Sürat Kargo şubelerinden gönderimi sağlayabilirsiniz. 400 TL altında veya üstünde fark etmeksizin İade ve Değişim kargo ücreti alıcıya aittir.

-  Sürat Kargo dışındaki firmalar ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen ürünler iade teslim alınmamaktadır.

-  Satın alınan ürünün ambalajında açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, tahrip gibi değişimlere rastlanırsa ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve ücret bedeli iade edilmez.

-  Satın alınan ürünün 15 gün içindeki iade hakkı gerçekleştikten sonra tekrar değişim veya iade hakkı sona ermiştir.

-  Kargo sırasında size gelen paketi kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Herhangi bir zarar varsa tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alırsanız kargo firmasının görevini eksiksiz olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

-  Altindagelektronik.com’dan almış olduğunuz ürünleri yukarıdaki şartlar doğrultusunda değişim ya da iade etmek istediğinizde; almış olduğunuz ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte iade kargosunun içinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

Ürün İade adresimiz;FÜZEPEN PVC SİSTEMLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ

MERMERCİLER SANAYİ S SİTESİ 7.CD NO: 8 İÇ KAPI NO: 2 BÜYÜKÇEKMECE/

İSTANBUL

 

İade İşlemlerinde Ücret Geri Ödemeleri

 

-  Müşterinin satın alım işlemini iptal etmesi veya iade edilen ürünün eksiksiz bir şekilde tarafımıza ulaştığı zamandan itibaren ürün bedeli müşteriye iade edilir.

-  Kredi kartıyla yapılan ödemeler maksimum 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır. Ücret iadesi hesabınıza geçmemiş ise bu konuda bankanızın kredi kartı servisi ile iletişimde olmalısınız. Taksitli alışverişlerin iadesi tarafınıza her ay artı bakiye şeklinde hesabınıza yansıtılmaktadır. (Banka kaynaklı durumlar ile Altindagelektronik.com'un bir ilgisi yok